Про нас

7 років успішної роботи на ринку України

13 топових компаній вже співпрацюють з нами

Більше 50 співробітників

Якість  продукції підтверджена сертифікатами ДСТУ ISO 9000, ISO 22000, НАССР

Наша місія

Виробництво продукції з ідеальним співвідношенням ціна-якість завдяки досконалому поєднанню інноваційних моделей.


Продукти та послуги

Враховуючи потреби та переваги наших споживачів, ми постійно розширюємо власний асортиментний ряд. На сьогоднішній день маємо широкий спектр фасувальної продукції:

  • Цукор-пісок, гречка, рис та крупи економ сегменту – 1кг, 3кг, 5кг, 10кг.
  • Пресованый цукор – 0.25 кг, 0.5 кг, 0.75 кг.
  • Цукор-пісок СТІК.
  • ПудраСаркара-Груп – компанія, яка динамічно розвивається в сфері оптової реалізації фасувальної продукції власного виробництва під ТМ «Саркара продукт». В розпорядженні компаніі знаходяться складські та виробничі площі оснащені сучасною технікою. Максимальна автоматизація виробничого процесу збільшує ефективність та раціональність потужностей виробництва, забезпечуючи наших клієнтів оперативним обслуговуванням та високоякісною продукцією.


Наші клієнти

Завдяки максимально ефективному процесу роботи та гарантії якості, наша компанія завоювала довіру серед провідних виробників кондитерських виробів та великих рітейлерів на ринку України.

Серед наших клієнтів: «КК«РОШЕН», «Ласунка», ПАТ «Оболонь», ПАТ «Київхліб», Метро, Гіпермаркет АШАН, Білла, Фуршет, Новус, Варус, Фоззі Груп

Нам довіряють виробництво власних торгових марок великі національні торгові мережі України, а саме: ТМ Премія та Хуторок.


Переваги роботи з Саркара-груп

  • Оптимальне співвідношення ціна-якість
  • Контроль якості – сертифікація всієї продукції
  • Сучасне обладнання
  • Екологічні матеріали та сировина
  • Індивідуальний підхід до кожного замовника
  • Оперативність

Піклуючись про свого споживача та навколишнє середовище, ми приділяємо велику увагу контролю якості. Виробництво «Саркара-Груп» повністю сертифіковане, що підтверджується Сертифікатами міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9000, ISO 22000, НАССР, а також перевіркою незалежних аудиторських компаній та торгових мереж. Грамотне поєднання інноваційних технологій та матеріалів допомагає нашим спеціалістам знайти оптимальне рішення по ціні та якості продукції Саркара-груп.

У виробництві використовуються виключно екологічні матеріали, які гарантують безпеку та якість нашого продукту. Саркара-Груп одна з перших почала використовувати паперовий пакет для пакування цукру та круп. Якість пакування цілком відповідає екологічним нормам світових стандартів. На даний момент пропонуємо два основних види пакування: паперовий пакет та поліпропіленова плівка.

Принципи співпраці

Основними принципами в роботі з замовниками є взаємовигідні партнерські відносини. В процесі нашої роботи ми гарантуємо надійність, якість, порядність, оперативність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Контакти

Головний офіс: м. Київ, вул Юрія Шумського, 1б, літера А. офіс 118.

Виробничі площі та склади знаходяться за адресою : м. Київ, пр-т Визволителів, 5.